Three Strike Out 11/2/2077

Seasons

Year Conference A Conference Conference B Conference
Champion MVP CYA Champion MVP CYA Links
2077 Washington Bureaucrats (4-2) O Coleman J Carlson Fangorn Forest Ents H Russell A Skipworth Leaders
2076 Eureka Springs Sheepherders (4-2) J Barrientos M Lee Fangorn Forest Ents H Russell J Davis Leaders
2075 Eureka Springs Sheepherders O Coleman C Anderson Fangorn Forest Ents (4-2) J Scott J Davis Leaders
2074 Oakland Athletics R Brown M Lee Chip Chippersons (4-1) T Avila F Milliken Leaders
2073 Viera Vipers (4-3) O Coleman D Wier Fangorn Forest Ents B Lyons R Hawthorne Leaders
2072 Eureka Springs Sheepherders R Brown D Wier Texas Punker Teeth (4-3) B Lyons N Reese Leaders
2071 Viera Vipers V Bernard J Carlson Toronto Tornados (4-1) D Malone N Reese Leaders
2070 Viera Vipers V Bernard R Montgomery Toronto Tornados (4-1) I Borders N Reese Leaders
2069 Viera Vipers T Strong J England Fangorn Forest Ents (4-2) T Avila N Reese Leaders
2068 Eureka Springs Sheepherders T Strong P Hoyt Chip Chippersons (4-3) J Scott D Gales Leaders
2067 Eureka Springs Sheepherders T Strong R Montgomery Toronto Tornados (4-2) W Saunders D Gales Leaders
2066 Eureka Springs Sheepherders (4-2) T Strong B Perry Chip Chippersons K Miller D Gales Leaders
2065 Eureka Springs Sheepherders (4-3) T Strong L Rice Toronto Tornados A Rich H Witham Leaders
2064 Eureka Springs Sheepherders T Strong L Rice Toronto Tornados (4-3) A Rich J Franklin Leaders
2063 Chicago Ballers E See R Malone Toronto Tornados (4-1) J Johnson D Gales Leaders
2062 Morning City Breakers (4-3) J Gunter R Malone Fox Lake Falcons W Saunders B Swearingen Leaders
2061 Python Pepperpots S Barton L Rice Fangorn Forest Ents (4-1) J Johnson H Matteo Leaders
2060 Oakland Athletics C Bevins W McNeill Fangorn Forest Ents (4-1) J Johnson H Matteo Leaders
2059 Lake Ozark Hillbillies D Dressler D McQueen Middletown Dreams (4-1) A Hunt J Anderson Leaders
2058 Oakland Athletics V King L Rice Pitt Pirates (4-2) W Acosta D Cornett Leaders
2057 Oakland Athletics V Rios J Johnson County Dogs (4-3) J Lamb M Butler Leaders
2056 Viera Vipers (4-3) V King J Johnson County Dogs W Acosta M Butler Leaders
2055 Oakland Athletics (4-3) V Rios J Johnson Pitt Pirates D Lloyd H Potter Leaders
2054 Oakland Athletics (4-2) E Bona J Johnson Middletown Dreams S Blow M Butler Leaders
2053 Eureka Springs Sheepherders (4-2) V Rios J Johnson County Dogs N Chancey M Butler Leaders
2052 Jacksonville Sharks V Rios L Atnip County Dogs (4-0) N Chancey A Goins Leaders
2051 Jacksonville Sharks (4-0) V Rios L Atnip Charleston Raiders R Cotter M Butler Leaders
2050 Lake Ozark Hillbillies K Russell B Miller Celtic Red Caps (4-1) K Woodard F Young Leaders
2049 Pottersville Bankers E Bona G Townsend Celtic Red Caps (4-1) K Woodard J Scott Leaders
2048 Lake Ozark Hillbillies E Bona M Holmquist Toronto Tornados (4-2) H Flores J Scott Leaders
2047 Lake Ozark Hillbillies J Hamlin R Hart Toronto Tornados (4-1) H Flores J Scott Leaders
2046 Lake Ozark Hillbillies B Bergstrom A Carmichael Bethlehem Steel (4-2) K Russell A Grossman Leaders
2045 Lake Ozark Hillbillies E Bona A Carmichael Pitt Pirates (4-2) P Herron F Milardo Leaders
2044 Lake Ozark Hillbillies (4-3) V Lloyd A Carmichael Bethlehem Steel D Bequette F Milardo Leaders
2043 Lake Ozark Hillbillies (4-0) B Bergstrom A Carmichael Fox Lake Falcons W Wheeler T Sands Leaders
2042 Red Bank Roosters (4-3) R Vaughan S Carlton County Dogs C Adams A Grossman Leaders
2041 Red Bank Roosters (4-2) S Miller R Abreu Pitt Pirates K Woodard W Kimmel Leaders
2040 Louisville PineTars R Vaughan A Harden Pitt Pirates (4-0) J Turner L Tavares Leaders
2039 Louisville PineTars (4-1) R Vaughan S Carlton Chip Chippersons W Murphy A Carmichael Leaders
2038 Red Bank Roosters R Vaughan F Hilbert County Dogs (4-1) J Turner J Maguire Leaders
2037 Louisville PineTars (4-1) R Vaughan R Abreu Pitt Pirates L Romero T Gutierrez Leaders
2036 Viera Vipers (4-2) R Watson J Sorenson Toronto Tornados J Turner D Gochenour Leaders
2035 Red Bank Roosters (4-2) R Vaughan R Abreu Bethlehem Steel J Turner A Carmichael Leaders
2034 Python Pepperpots P Lansford J Summerville Charleston Raiders (4-1) N Horner D Gochenour Leaders
2033 Python Pepperpots D Ferguson D Stone Charleston Raiders (4-1) J Richards L Imai Leaders
2032 Viera Vipers G Evelyn K Martin Charleston Raiders (4-2) J Turner F Jeffords Leaders
2031 Oakland Athletics G Evelyn E Jackson Toronto Tornados (4-2) J Richards E Martin Leaders
2030 Oakland Athletics (4-0) G Evelyn E Jackson Fangorn Forest Ents N Horner D Gochenour Leaders
2029 Lake Ozark Hillbillies (4-1) G Evelyn E Jackson Pitt Pirates D Hudson C Jose Leaders
2028 Morning City Breakers (4-1) G Evelyn R Evans Charleston Raiders J Richards M Lofton Leaders
2027 Eureka Springs Sheepherders G Evelyn B Bizzell Pitt Pirates (4-3) D Hudson W Stansbury Leaders
2026 Washington Bureaucrats (4-3) G Evelyn E Jackson Pitt Pirates D Hudson M Lofton Leaders
2025 Lake Ozark Hillbillies G Evelyn E Jackson Pitt Pirates (4-1) D Hudson W Stansbury Leaders
2024 Pottersville Bankers S Pottorff E Jackson Chip Chippersons (4-0) C Stubbs W Stansbury Leaders
2023 Pottersville Bankers (4-3) G Evelyn E Tupper County Dogs D Hudson J Eng Leaders
2022 Eureka Springs Sheepherders (4-2) A Waite E Jackson County Dogs C Stubbs W Brown Leaders
2021 Pottersville Bankers (4-1) A Waite R Edward Pitt Pirates C Villagomez W Stansbury Leaders
2020 Pottersville Bankers K Tatum R Wetherby Pitt Pirates (4-1) C Villagomez A Templeton Leaders
2019 Python Pepperpots T Barrett P Haws Toronto Tornados (4-0) D Wilds R Gregory Leaders
2018 Jacksonville Sharks T Barrett D Payne County Dogs (4-3) C Villagomez R Gregory Leaders
2017 Eureka Springs Sheepherders (4-2) A Waite M Miller Charleston Raiders C Villagomez L Iler Leaders
2016 Jacksonville Sharks (4-2) Q Helms J Martin Pitt Pirates C Villagomez R Gregory Leaders
2015 Jacksonville Sharks (4-1) T Barrett C Burke Ktown Mounts R Obyrne R Gregory Leaders
2014 Morning City Breakers T Barrett J Valdivia Toronto Tornados (4-2) R Obyrne A Grant Leaders
2013 Red Bank Roosters T Barrett M Miller Pitt Pirates (4-2) R Obyrne A Grant Leaders
2012 Oakland Athletics (4-1) J Reynolds G Hearne Charleston Raiders R Huff M Logsdon Leaders
2011 Jacksonville Sharks (4-2) J Reynolds G Hearne Middletown Dreams R Obyrne G Butler Leaders
2010 Jacksonville Sharks (4-3) J Reynolds W Weddle County Dogs R Obyrne A Grant Leaders
2009 Jacksonville Sharks (4-2) J Reynolds H Jewell Middletown Dreams R Obyrne S Henson Leaders
2008 Jacksonville Sharks J Reynolds H Jewell Chip Chippersons (4-1) C Reid J Martin Leaders
2007 Jacksonville Sharks L Rhoden E Rivera Chip Chippersons (4-1) J Cruz A Eaves Leaders
2006 Eureka Springs Sheepherders J Reynolds H Jewell Middletown Dreams (4-3) R Villanueva S Henson Leaders
2005 Eureka Springs Sheepherders (4-2) W Underwood T Utley Pitt Pirates W Hernandez C Saenz Leaders
2004 Eureka Springs Sheepherders (4-3) J Butts J Hanlin Middletown Dreams W Donnelly G Butler Leaders
2003 Washington Bureaucrats D Griffin D Shultz Middletown Dreams (4-3) R Pennell A Vaughan Leaders
2002 Eureka Springs Sheepherders (4-2) J Cruz M Koch County Dogs M Smith D Anderson Leaders
2001 Viera Vipers (4-1) K Lyons M Koch Fangorn Forest Ents M Smith S Arnold Leaders
2000 Morning City Breakers (4-1) M Carson J Russell Chip Chippersons M Washington T Pierce Leaders
1999 Viera Vipers F Lai J Ibarra Fox Lake Falcons (4-3) D Elliott T Pierce Leaders
1998 Red Bank Roosters (4-0) J Cruz J Ibarra Pitt Pirates M Washington J Garrett Leaders
1997 Jacksonville Sharks M Terry J Ibarra Fox Lake Falcons (4-1) M Washington C Schneider Leaders
1996 Eureka Springs Sheepherders F Lai L Kelley Chip Chippersons (4-1) M Hubbard A Jenkins Leaders
1995 Lake Ozark Hillbillies B Segura C Bettis Fox Lake Falcons (4-1) M Smith J Ponce Leaders
1994 Viera Vipers (4-1) F Crane A Nelson Fangorn Forest Ents R Swims V Wilson Leaders
1993 Viera Vipers F Crane A Nelson Texas Punker Teeth (4-2) M Hubbard A Jenkins Leaders
1992 Python Pepperpots F Crane M Wages Fox Lake Falcons (4-0) M Hubbard V Johnson Leaders
1991 Python Pepperpots J Morrow A Nelson Pitt Pirates (4-2) M Hubbard A Jenkins Leaders
1990 Python Pepperpots J Morrow H Anderson Chip Chippersons (4-2) M Hubbard A Jenkins Leaders
1989 Viera Vipers F Crane P Gott Fox Lake Falcons (4-3) A Barga R Lee Leaders
1988 Viera Vipers H Anderson J Lux Pitt Pirates (4-3) C Johnson V Johnson Leaders
1987 Pottersville Bankers D Carrington B Truax Pitt Pirates (4-0) T York R Lee Leaders
1986 Eureka Springs Sheepherders (4-2) D Carrington J Lux Bethlehem Steel C Moore R Lee Leaders
1985 Viera Vipers C Gaulke G Barnes Fangorn Forest Ents (4-2) C Moore M Martin Leaders
1984 Chicago Ballers W Johnson D Leary Fangorn Forest Ents (4-1) M Stewart D Dietrich Leaders
1983 Pottersville Bankers W Johnson A Grant Bethlehem Steel (4-3) C Moore S Waddell Leaders
1982 Eureka Springs Sheepherders C Armijo R Campbell Bethlehem Steel (4-2) M Krueger S Waddell Leaders
1981 Morning City Breakers C Gaulke E Salinas Fox Lake Falcons (4-3) M Krueger J Nicholson Leaders